Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Realizacje
Nasze linie i maszyny konfekcjonujące mogą być dostosowane do wszelkiego rodzaju medium o różnych gęstościach, lepkościach, oraz tendencjach do pienienia. Wykonujemy również instalacje automatycznego dozowania i naważania surowców w procesie produkcyjnym ze stali nierdzewnej
Urządzenia do mieszania surowców, produktów, kolorów. Dostosowane mogą być do medium o różnej konsystencji. Ich konstrukcja może być przystosowana do pracy w warunkach laboratoryjnych, jak również do mieszania w dużych pojemnikach na halach produkcyjnych. Wykonujemy również mieszalniki pionowe, poziome dla surowców płynnych i sypkich.
Urządzenia przeznaczone do filtracji surowców, produktów w procesie produkcyjnym. Wkłady filtracyjne w naszych urządzeniach mogą być oczyszczane ręcznie, jak również automatycznie bez przerw w procesie produkcyjnym.
Wszelkiego rodzaju urządzenia do transportu i podawania materiałów, surowców i opakowań w obrębie linii produkcyjnej, jak również długie, skomplikowane sieci transportowe obejmujące przestrzeń hali produkcyjnych i magazynowych.
Urządzenia służące do pakowania produktów w opakowania handlowe, detaliczne, zbiorcze. Nasza oferta obejmuje również wykonanie i integrację systemu paletyzacji automatycznej.
Nasza oferta dla przemysłu budowlanego zawiera linie i urządzenia produkcyjne, jak również balustrady i elementy wykończenia budynków ze stali chromoniklowej.
Urządzenia wykorzystywane w procesach produkcyjnych w przemyśle spożywczym. W naszym portfolio znajdują się automatyczne przecinarki wafli, oraz automatyczne linie do wypieku podpłomyków. Nasza oferta ciągle poszerza się jednak o kolejne urządzenia, których potrzebę sygnalizują nasi Klienci.